HAKKIMIZDA

Dört Yıldız Dekorasyon tecrübesinin verdiği güvenle, estetik ve tasarımın bir arada olduğu koleksiyonlarıyla yaşam alanlarınıza yeni bir görünüm kazandırıyor. 

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla hayata fark katmak için sizi bekliyor. Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Dört Yıldız Dekorasyon yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor. 

KKTC geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyor. 

Dört Yıldız Dekorasyon mobilyalarının büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmektedir.

Dört Yıldız Dekorasyon,   modern teknolojiyle, çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretim   yapmaktadır. 

Dört Yıldız Dekorasyon üretim tesisleri, mobilyayla ilgili her türlü hammadde ve malzemeyi kullanabilecek ve   işleyebilecek donanıma ve altyapıya sahiptir. 

Dört Yıldız Dekorasyon üretim tesislerinin esnek üretim yapısı sayesinde, özellikle dolap ve depolama ürünlerde,  müşterilerine çok farklı seçenekler sunulabilmektedir. Müşteriler, Dört Yıldız Dekorasyon mağazalarında sergilenen yüzlerce model arasından diledikleri kombinasyonu kurabilmekte. Ayriyeten ihtiyacınıza yönelik özel tasarımlar da üretilmekte.